WARG, GOTFRID SVARTHOLM: Difference between revisions
From osint.info
Jump to navigationJump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|Date||Source||Title||Tags | |Date||Source||Title||Tags | ||
|- | |||
|20140911||politiken.dk||[http://politiken.dk/indland/ECE2393594/politiet-fik-aldrig-adgang-til-it-systemer-i-hackersag/ Politiet fik aldrig adgang til it-systemer i hackersag | |||
CSC selv - ikke politiet - har samlet beviser fra hackerangrebet mod firmaet.]||[[WARG, GOTFRID SVARTHOLM]] / [[CSC]] | |||
|- | |- | ||
|20131218||rt.com||[http://rt.com/news/pirate-bay-danish-court-403/ Pirate Bay co-founder to appear in Danish court]||[[WARG, GOTFRID SVARTHOLM]] | |20131218||rt.com||[http://rt.com/news/pirate-bay-danish-court-403/ Pirate Bay co-founder to appear in Danish court]||[[WARG, GOTFRID SVARTHOLM]] | ||
Revision as of 05:30, 17 September 2014
aka ANAKATA