ERDOGAN, RECEP TAYYIP: Difference between revisions
From osint.info
Jump to navigationJump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|Date||Source||Title||Tags | |Date||Source||Title||Tags | ||
|- | |||
|20140408||tagesanzeiger.ch||[http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/naher-osten-und-afrika/War-Ankara-in-den-GiftgasAngriff-verwickelt/story/30962921 War Ankara in den Giftgas-Angriff verwickelt?]||[[TR]] / [[SY]] / [[FIDAN, HAKAN]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] | |||
|- | |- | ||
|20140330||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogan-erklaert-sich-zum-wahlsieger-und-droht-gegnern-a-961598.html Wahlsieg für Erdogan: "Ihr werdet bezahlen!"]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] | |20140330||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogan-erklaert-sich-zum-wahlsieger-und-droht-gegnern-a-961598.html Wahlsieg für Erdogan: "Ihr werdet bezahlen!"]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] | ||
Revision as of 16:52, 11 April 2014
Articles
2014
2013
Videos
| Date | Source | Title | Tags |
| 20140227 | youtube.com | Başçalan Erdoğan'ın Yalanlarının ve Yolsuzluklarının Kaydı | ERDOGAN, RECEP TAYYIP |