ERDOGAN, RECEP TAYYIP: Difference between revisions
From osint.info
Jump to navigationJump to search
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogan-attackiert-pastor-gauck-a-966734.html Replik auf Bundespräsidenten: Erdogan attackiert "Pastor" Gauck]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | |20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogan-attackiert-pastor-gauck-a-966734.html Replik auf Bundespräsidenten: Erdogan attackiert "Pastor" Gauck]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | ||
|- | |||
|20140428||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/gauck-in-der-tuerkei-bundespraesident-kritisiert-erdogan-a-966546.html Türkei-Reise des Bundespräsidenten: Erdogan lässt Gaucks Kritik kalt]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | |||
|- | |- | ||
|20140408||tagesanzeiger.ch||[http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/naher-osten-und-afrika/War-Ankara-in-den-GiftgasAngriff-verwickelt/story/30962921 War Ankara in den Giftgas-Angriff verwickelt?]||[[TR]] / [[SY]] / [[FIDAN, HAKAN]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] | |20140408||tagesanzeiger.ch||[http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/naher-osten-und-afrika/War-Ankara-in-den-GiftgasAngriff-verwickelt/story/30962921 War Ankara in den Giftgas-Angriff verwickelt?]||[[TR]] / [[SY]] / [[FIDAN, HAKAN]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] | ||
Revision as of 20:08, 29 April 2014
Articles
2014
2013
Videos
| Date | Source | Title | Tags |
| 20140227 | youtube.com | Başçalan Erdoğan'ın Yalanlarının ve Yolsuzluklarının Kaydı | ERDOGAN, RECEP TAYYIP |