ERDOGAN, RECEP TAYYIP: Difference between revisions
From osint.info
Jump to navigationJump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|Date||Source||Title||Tags | |Date||Source||Title||Tags | ||
|- | |||
|20140524||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/erdogan-feuert-berater-yusuf-yerkel-nach-skandaltritt-a-971432.html Grubenunglück von Soma: Erdogan feuert Berater wegen Skandaltritt]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[YERKEL, YUSUF]] | |||
|- | |- | ||
|20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogans-rache-an-bundespraesident-gauck-a-966834.html Erdogan gegen Gauck: Rache vor laufenden Kameras]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | |20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogans-rache-an-bundespraesident-gauck-a-966834.html Erdogan gegen Gauck: Rache vor laufenden Kameras]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | ||
Revision as of 17:31, 24 May 2014
Articles
2014
2013
Videos
| Date | Source | Title | Tags |
| 20140227 | youtube.com | Başçalan Erdoğan'ın Yalanlarının ve Yolsuzluklarının Kaydı | ERDOGAN, RECEP TAYYIP |