ERDOGAN, RECEP TAYYIP: Difference between revisions
From osint.info
Jump to navigationJump to search
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|20140524||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/erdogan-feuert-berater-yusuf-yerkel-nach-skandaltritt-a-971432.html Grubenunglück von Soma: Erdogan feuert Berater wegen Skandaltritt]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[YERKEL, YUSUF]] | |20140524||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/erdogan-feuert-berater-yusuf-yerkel-nach-skandaltritt-a-971432.html Grubenunglück von Soma: Erdogan feuert Berater wegen Skandaltritt]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[YERKEL, YUSUF]] | ||
|- | |||
|20140515||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/erdogan-vertrauter-in-soma-yerkel-tritt-demonstranten-a-969495.html Grubenunglück in Soma: Erdogan-Vertrauter tritt Demonstranten]||[[TR]] / [[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[YERKEL, YUSUF]] | |||
|- | |- | ||
|20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogans-rache-an-bundespraesident-gauck-a-966834.html Erdogan gegen Gauck: Rache vor laufenden Kameras]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | |20140429||spiegel.de||[http://www.spiegel.de/politik/ausland/tuerkei-erdogans-rache-an-bundespraesident-gauck-a-966834.html Erdogan gegen Gauck: Rache vor laufenden Kameras]||[[ERDOGAN, RECEP TAYYIP]] / [[GAUCK, JOACHIM]] | ||
Revision as of 10:59, 2 June 2014
Articles
2014
2013
Videos
| Date | Source | Title | Tags |
| 20140227 | youtube.com | Başçalan Erdoğan'ın Yalanlarının ve Yolsuzluklarının Kaydı | ERDOGAN, RECEP TAYYIP |